Точкові світильники застосовують для основного освітлення або додаткового підсвічування житлових та комерційних приміщень різної площі. Освітлювальні пристрої даного типу представлені накладними, вбудованими та підвісними моделями. Накладні точкові світильники встановлюють на будь-які поверхні, врізні – на підвісні або натяжні стелі, фальш-панелі та меблі. Підвісні теж можна монтувати на будь-яку стелю, головне, щоб висота приміщення була відповідною. Вибір залежить від місця монтажу, розмірів та потужності освітлювального приладу. Як правильно підібрати точкове освітлення саме для вашого приміщення, дізнайтесь зі статті нашого блогу.
Практичні та ефективні світлодіодні світильники, що призначені для монтажу на стелю, мають широку сферу застосування. Вони підходять для житлових, комерційних та адміністративних приміщень. Сучасні накладні й врізні стельові ЛЕД світильники прекрасно впораються з освітленням аудиторії, аптеки, магазину, готельного номера. Моделі різної форми використовують для освітлення віталень, спалень, кабінетів, дитячих та кухонь. Такі освітлювальні пристрої економно споживають електроенергію та легко монтуються. Щоб купити оптимальний освітлювальний пристрій, який ідеально підійде для вашого приміщення, читайте статтю блогу.
Світлодіодні джерела освітлення стрімко увірвались у всі сфери нашого життя. Їх поява обумовлена викликами сучасного світу, сповненого дефіцитом часу, шаленого темпу, економією ресурсів та віртуальним світосприйняттям. LED джерела дозволяють, певною мірою, зменшити негативний вплив зазначених факторів завдяки своїй універсальності та економічності, функціональності та надійності, потужності та ефективності.
Тож, в цій статті ми приділимо увагу саме світлодіодним настільним світильникам, ґрунтовно зупинимось на основних типах і технічних характеристиках, а також проаналізуємо та зробимо висновки стосовно правильного їх вибору.
Як відомо, третину свого життя людина проводить на роботі. Ба більше, сучасний світ спонукає нас повернувшись додому знов зануритися в екрани комп'ютерів та гаджетів. Але ж, за задумом творця, людське око не призначалося для таких навантажень. Тож здоров'я нашого зору залежить тепер особисто від нас і … правильно підібраного світильника для роботи.
Облаштування освітлення у спальні потребує особливого підходу. Місце, де організм відновлює сили, має бути комфортним і зручним, тому тут поряд з основним базовим освітленням обов'язково застосовують і додаткове. Для цього використовують бра, світлодіодні стрічки, торшер, але найчастіше – настільну лампу. Цей світильник є найпопулярнішим, і на це є причини: він практичний, зручний, не вимагає монтажу, його можна вимкнути та перенести в іншу кімнату, може бути обладнаний абажуром або плафоном, забезпечує приємне світло потрібної сили, простий у використанні. Стаття блогу допоможе підібрати настільну лампу, яка ідеально підійде для вашої спальні.
Освітлення відіграє дуже важливу роль у нашому повсякденному житті, адже світло здатне створити настрій і навіть убезпечити будинок або вулицю. Саме для цього завдання ідеально підходять світильники із датчиками руху. Завдяки такому приладу можна не тільки не турбуватися про непроханих гостей, а й значно знизити витрати електроенергії. У цій статті ми поговоримо докладніше про датчики руху та розповімо, як їх підключати.
Сучасні стельові світильники – це функціональні прилади з широкою сферою застосування. Вони можуть мати лаконічний або оригінальний дизайн, різні габарити, форму, монтаж (вбудований, накладний, на тросах). Стельові моделі встановлюють для освітлення житлових, комерційних, навчальних та адміністративних приміщень будь-якої площі. Вибір освітлювального приладу залежить від його зовнішнього вигляду, потужності, кількості джерел світла, відтінку свічення (актуально для світлодіодних варіантів) та інших факторів, про які ви дізнаєтеся зі статті нашого блогу.
Правильно підібрані освітлювальні прилади для основного й додаткового підсвічування створюють затишок, а світильники з недостатньою або надмірною яскравістю вносять дискомфорт і можуть спричиняти негативний вплив на зір. Для облаштування додаткового освітлення в спальнях та вітальнях використовують стаціонарні й мобільні пристрої
Гараж – це не лише місце зберігання вашого автомобіля. Багато хто тримає в ньому габаритні речі, яким не вистачає місця вдома або ж сезонні, які стають непотрібними на значний проміжок часу, ну і, звісно ж, це справжня майстерня для проведення різноманітних ремонтних робіт. Для когось гаражне життя перетворюється на справжню філософію, зі своїми правилами та світоглядом. А враховуючи відсутність природного світла, питання забезпечення якісного освітлення гаража набуває неабиякого значення. Тож спробуємо розібратися, як правильно та безпечно його організувати.
Не секрет, що роботи пов'язані з електрикою краще делегувати кваліфікованим фахівцям. Але найчастіше такі роботи вимагають лише запасу знань з курсу шкільної фізики та дотримання загальних правил безпеки. Безумовно, професіонал зробить все швидко та якісно, але знайти високого рівня фахівця не завжди легко. А ось зробивши все своїми руками, ви отримаєте не тільки необхідний результат, а й глибоке почуття самозадоволення. У цій статті ми розповімо як самостійно під'єднати світильник до електричної мережі правильно та безпечно.
Сучасні технології блискавично увірвалися в усі сфери нашого життя. Інтелектуальні системи керують багатьма процесами. Широку популярність вони завоювали не лише як виробничі технологічні, але і як домашні побутові. Останнім часом частіше і частіше зустрічається поняття "розумний дім", і з кожним днем все впевненіше переходить з простого терміна в практичну його реалізацію. Ґрунтується воно на багатофункціональному управлінні системою внутрішнього і зовнішнього освітлення квартири або будинку з його присадибною територією. Управляється вона за допомогою систем автоматики та електроніки, забезпечуючи вашому житлу комфортне освітлення.
Освітлювальні прилади купують не на рік чи два, зазвичай вони служать у квартирах, будинках, магазинах, кафе і на прибудинковій території мінімум 7-10 років. Тому при покупці нових люстр і світильників користувачі намагаються зробити правильний вибір, зваживши всі за і проти. Хороший консультант стане надійним помічником кожного покупця, головне, – знати, які питання поставити клієнту
Ванна кімната це одне з тих місць в нашому будинку, яке ми відвідуємо щодня. Нехай і не дуже тривалий час, проте важливий: особиста гігієна, макіяж, відпочинок і релакс – лише небагато з того, що забезпечує нам здоров'я, гарний настрій та впевненість в собі.
Від того, як буде організовано освітлення у ванній, які світильники будуть використані, багато в чому залежить результативність згаданих чинників. Адже джерела світла та світло, яке вони несуть – це не тільки естетика, що радує погляд, але й запорука безпеки та гарного самопочуття.
Будівництво житла за містом – це прагнення створити маленький куточок раю для себе й сім'ї. Кожен власник котеджу і прилеглої території хоче зробити все найкращим чином: зводить міцні стіни й надійний дах, вибирає сучасні вікна та оздоблювальні матеріали, облаштовує інноваційну систему освітлення фасаду та ділянки. Вибрати світильники для зовнішнього підсвічування і правильно встановити їх у дворі, на фасаді та в саду – завдання досить складне. З цієї статті ви дізнаєтеся, які світильники купити для зовнішнього декоративного та функціонального підсвічування, які підійдуть архітектурного акцентного освітлення, а також, що потрібно враховувати при виборі вуличної світлотехніки.
Історія світильників з абажурами бере свій початок ще з початку ХІХ століття. В ті, далекі вже часи, мощені вулички столиці Франції прикрасилися вуличними ліхтарями, маківку яких вінчали прообрази сучасних абажурів.
Спливали часи, розвивалися технології, форми світильників змінювалися нескінченну кількість разів, проте започаткована мода на абажури живе й донині, примножившись сучасними матеріалами та розширившись сферою застосування.
Сьогодні світильники з абажуром стали невід'ємним атрибутом наших помешкань. Вони прикрашають інтер'єри, виконані у різних стилістичних напрямках, даруючи комфортне світло та естетичну насолоду.
Сьогодні величезної популярності набувають масивні люстри та світильники з великою кількістю декоративних елементів, які займають досить багато простору в кімнаті. Якщо розміри вашого приміщення дозволяють (у вас великий метраж і високі стелі); то неодмінно купуйте об'ємну люстру в стилі класика, лофт, хай-тек, скандинавський, прованс. Однак ви можете зіткнутися з непростим завданням: як зібрати люстру та світильник своїми руками без допомоги спеціалістів. Якщо ви працювали з електротехнікою, то впораєтеся, якщо це перший досвід – краще запросити майстра. У нашому матеріалі докладно розглянемо всі етапи процесу складання люстри.